0
post image
Anna Bichalska

Anna Bichalska – od dziecka uwielbia czytać, od kilku lat pisze własne historie. Dotychczas powstało kilka powieści dla dorosłych jej autorstwa, a w 2022 roku pierwsza książka dla dzieci – “Adelka i kot wyjątkowy”. Mieszka w Ełku, z mężem córką i dwoma kotami.

Więcej książek tego autora

post image

Adelka bardzo czeka na wakacje, ale zostało do nich tak dużo czasu – aż dwadzieścia dziewięć dni! Do tego chciałaby zostać strażaczką, a może ratowniczką…? W każdym razie kimś ważnym, kto robi ważne rzeczy i pomaga innym. Ale z tym musi czekać jeszcze dłużej – aż dorośnie. A to już naprawdę strasznie długo! Dlaczego na … Czytaj dalej „Adelka i małe WIELKIE rzeczy”

post image

Minka to malutka kotka. Ze swoją kocią mamą i dwójką rodzeństwa mieszka w domu dziewczynki Lusi i jej rodziców. Jest wesoła, odważna i lubi poznawać nowe rzeczy, a tych jest mnóstwo, na przykład miotła, zasłonki albo bzycząca mucha, którą trudno złowić, czy warczący odkurzacz, który kradnie papierowe kulki z podłogi. A najbardziej Minka lubi się … Czytaj dalej „Minka i jej kocie przygody”

post image

Poznajcie Adelkę. Ma prawie pięć lat, lubi rysować, chodzi do przedszkola, ma kochających rodziców, którzy chętnie z nią spędzają czas, jednak nie zawsze spełniają jej marzenia. Na przykład to o kocie – twierdzą, że jest jeszcze za mała. A jednak marzenie się spełnia! I przy okazji Adelka przekonuje się, czym jest prawdziwa wyjątkowość. Innym razem … Czytaj dalej „Adelka – audiobook”

post image

Adelka ma wreszcie rower, okazuje się jednak, że wcale nie jest jej łatwo nauczyć się jeździć. Wiązanie sznurowadeł też nie jest proste, a nauka czytania idzie okropnie wolno, choć Adelka tak bardzo chciałaby już umieć czytać. Rodzice mówią, że trzeba wytrwałości, czasu i ćwiczeń. Ale ile można próbować, gdy nic nie wychodzi… Opowieść o wytrwałości … Czytaj dalej „Spróbuj jeszcze raz, Adelko”

post image

Adelka jest chora i to wcale nie jest przyjemne. Do tego mama ma dużo pracy. Adelce wcale się to nie podoba. Dorośli mają lepiej – Adelka jest tego pewna. I o co mamie chodzi z tą całą empatią (czy jakoś tak)? Czy to jakieś nowe okropne lekarstwo? Opowieść o tym, że każdemu przydaje się trochę … Czytaj dalej „Adelka i trudne słowo na “e””

post image

Adelka marzy o własnym kocie, ale rodzice zgadzają się pomyśleć o tym dopiero, kiedy trochę podrośnie. Dziewczynka wierzy, że jej kot będzie piękny i wyjątkowy, więc cierpliwie czeka. A gdy rodzice wreszcie się zgadzają, pojawia się niespodziewany gość. Szary, niepozorny i zupełnie niewymarzony. Ale czy na pewno? Opowieść o tym, czym jest tak naprawdę prawdziwa … Czytaj dalej „Adelka i kot wyjątkowy”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga