1
post image
Wojciech Jóźwiak

Wojciech Jóźwiak, urodzony w 1951 roku, Baran z Księżycem w Pannie i ascendentem w Rybach. Mieszka w Milanówku. Z zawodu biofizyk, z zamiłowania astrolog, szamanista i badacz rzeczy dziwnych. Tłumacz “I-Cing” (Księgi Przemian), autor książek dotyczących astrologii, wydawca wirtualnego miesięcznika www.taraka.pl.

Więcej książek tego autora

post image

Książka powstała przede wszystkim z myślą o rodzicach zastanawiających się nad wyborem imienia dla swojego dziecka, a szczególnie o tych, którzy uważają, że nie może być to decyzja przypadkowa, gdyż imię ma wpływ na osobowość i losy człowieka. Autor, z zawodu biofizyk, a z zamiłowania astrolog i współpracownik Radia Zet, wnikliwie opisuje ok 250 imion … Czytaj dalej „Imię dla twojego dziecka (lekko uszkodzona okładka)”

post image

Książka powstała przede wszystkim z myślą o rodzicach zastanawiających się nad wyborem imienia dla swojego dziecka, a szczególnie o tych, którzy uważają, że nie może być to decyzja przypadkowa, gdyż imię ma wpływ na osobowość i losy człowieka. Autor, z zawodu biofizyk, a z zamiłowania astrolog i współpracownik Radia Zet, wnikliwie opisuje ok 250 imion … Czytaj dalej „Imię dla twojego dziecka”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga