0
post image
Tomasz Szwed
Oficjalna strona Autora: http://www.t-szwed.pl/

Tomasz Szwed-Stępkowski − autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Od 30 lat na estradzie. Wydał kilka płyt i tomików poetyckich. Studiował w Szkole Menedżerów Kultury, w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej i w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. Brał udział w szkoleniach w Polsce i Anglii, dotyczących rozwiązywania konfliktów i pracy z grupami. W trakcie kilkumiesięcznego pobytu w Indiach poznawał wschodnie systemy leczenia i medytacji. Prowadzi terapie indywidualne, grupy psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla twórców. Jest członkiem zespołu terapeutyczno-badawczego Fundacji „A kogo?” w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Więcej książek tego autora

post image

Kiedy las przykrywa się białą kołderką śniegu i wokół ściska mróz, dla zwierząt nadchodzi trudny czas. Jedne chronią się w podziemnych tunelach, inne zapadają w zimowy sen, a jeszcze inne stroszą  futerka i przedzierają się przez zaspy. Śnieżna zima to także doskonała okazja do zabawy, szczególnie dla młodych zwierząt, jednak o wypadek nietrudno. Klinika Małych … Czytaj dalej „Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce”

post image

Cykl: Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce

post image

Do Leśnej Górki zawitała jesień. Mieszkańcy gromadzą zapasy na zimę, a w klinice trwa codzienna praca. Profesor Borsuk, doktor Łasiczka, doktor Kuna, sanitariusz Ryś i siostry Wiewiórki niosą pomoc chorym zwierzętom. Opatrują rany, wykonują ważne operacje,  udzielają porad, wypisują recepty i wspierają swoich pacjentów oraz ich rodziny w trudnych chwilach. Poznajemy ich niezwykłe przygody oraz … Czytaj dalej „Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce”

post image

– Chwała Zielonym Lasom! – I Czystej Wodzie, chwała! – tak witają się mieszkańcy Leśnej Górki. Zapraszamy do Kliniki Małych Zwierząt w Leśnej Górce – tu każde zwierzę znajdzie przyjaciół i opiekę. Do Leśnej Górki zawitała jesień więc mieszkańcy intensywnie gromadzą zapasy na zimę. Profesor Borsuk, doktor Łasiczka, doktor Kuna, sanitariusz Ryś i siostry Wiewiórki niosą pomoc … Czytaj dalej „Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce – audiobook”

post image

Cykl: Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce

post image

Cykl: Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga