0
post image
Rafał Witek
Oficjalna strona Autora: http://rafalwitek.blogspot.com/

Rafał Witek (ur. 1971) jest autorem powieści, opowiadań i zbiorów wierszy dla dzieci. Ile dokładnie wydał książek – trudno określić, bo wciąż ich przybywa. Te najbardziej lubiane przez małych czytelników to „Plaża tajemnic”, „Julka Kulka, Fioletka i ja”, „Maja na tropie jaja”, „Klub latających ciotek” czy „Zgniłobrody i luneta przeznaczenia”. Autor współpracuje z magazynem „Świerszczyk” i z warszawskim chórem dziecięcym MILLE VOCI. Jego wiersze, opowiadania i inscenizacje można także znaleźć w podręcznikach szkolnych.

Więcej książek tego autora

post image

Kolejne przygody Poli oraz jej koleżanek i kolegów z pierwszej klasy, wśród  których jest  także dwójka ufoludków – Titi i Toto. Pół roku nauki już za pierwszakami, wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do szkolnej rutyny, nawet Titi i Toto coraz lepiej dają sobie z tym radę, a teraz czeka ich wspólny wyjazd na zieloną szkołę na … Czytaj dalej „Pierwszaki z kosmosu – zielona szkoła – audiobook”

post image

Kolejne przygody Poli oraz jej koleżanek i kolegów z pierwszej klasy, wśród  których jest  także dwójka ufoludków – Titi i Toto. Pół roku nauki już za pierwszakami, wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do szkolnej rutyny, nawet Titi i Toto coraz lepiej dają sobie z tym radę, a teraz czeka ich wspólny wyjazd na zieloną szkołę na … Czytaj dalej „Pierwszaki z kosmosu – zielona szkoła”

post image

Pola właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. A razem z nią w szkole zjawiają się przybysze z kosmosu – Titi i Toto. Tym wesołym stworkom trudniej niż innym dzieciom przyswoić sobie szkolne reguły i zwyczaje. Niekiedy wpadają w tarapaty, ale zawsze jest z nimi wesoło. Doskonała lektura dla każdego pierwszoklasisty. Opowiadania ułożone są zgodnie z … Czytaj dalej „Pierwszaki z kosmosu”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga