1
post image
Michael Broad
Oficjalna strona Autora: www.michaelbroad.co.uk

Michael Broad spędził większość dzieciństwa wyglądając przez okno i wyobrażając sobie, że jest gdzieś, gdzie dzieją się rzeczy naprawdę niezwykłe Teraz, gdy jest już dorosły, Michael ciągle spędza dużo czasu wyglądając przez okno i wyobrażając sobie, że jest gdzieś, gdzie dzieją się rzeczy naprawdę niezwykłe – ale teraz również pisze i ilustruje książki.

Więcej książek tego autora

post image

Cykl książek o niewiarygodnych dla dorosłych, ale prawdziwych przygodach, które przydarzają się Jackowi Plackowi. Jego mama twierdzi, że Jacek wszystko zmyśla, nauczyciele mają pretensje, że buja w obłokach, zamiast uważać na lekcjach, tymczasem on w szkolnej kotłowni spotyka najprawdziwszego smoka i przeżywa mrożącą krew w żyłach chwilę, gdy nauczycielka zmienia się w wilkołaka! Wszystkie przygody spisuje … Czytaj dalej Jacek Placek. Moja nauczycielka jest wilkołakiem (lekko uszkodzona okładka)

post image

Jacek Placek, któremu ciągle przytrafiają się niezwykłe przygody, tym razem znajdzie się w sytuacjach mrożących krew żyłach. Zaproszony do szkoły magik, pan Kołek-Osika, okaże się podstępnym wampirem, na szczęście Jacek w porę zdoła go unieszkodliwić. Prawdziwą pułapką będzie wizyta z mamą w zakładzie fryzjerskim prowadzonym przez prawdziwe diabły w przebraniu. A po wakacyjnym pobycie w … Czytaj dalej Jacek Placek. Odwiedziny wampira (lekko uszkodzona okładka)

post image

Cykl książek o niewiarygodnych dla dorosłych, ale prawdziwych przygodach, które przydarzają Jackowi Plackowi. Jego mama twierdzi, że Jacek wszystko zmyśla, nauczyciele mają pretensje, że buja w obłokach, zamiast uważać na lekcjach, tymczasem on w szkolnej kotłowni spotyka najprawdziwszego smoka i przeżywa mrożącą krew w żyłach chwilę gdy ogromny troll mostowy postanawia zamieszkać w jego pokoju! … Czytaj dalej Jacek Placek. Szkolny Smok

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga