0
post image
Marta Dębowska

Nie chciała wybierać między medycyną a pisaniem, stara się więc pogodzić jedno z drugim.

W wolnym czasie pisze. Jak nie pisze, to czyta. Jak nie pisze ani nie czyta – robi zdjęcia albo maluje. Jak nie maluje – planuje podróże. A jak już je zaplanuje, to podróżuje. Potem znów czyta i pisze. W jej domu książek jest więcej niż półek, które mogą je pomieścić. Perfekcjonistka realistka – dzięki tej kombinacji nie zawsze wie co jest najlepsze, ale czuje, co nie jest.

 

“Szczęściarz” jest jej pierwszą książką dla dzieci.

 

https://www.instagram.com/marta.debowska.autorka/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086382785821

Więcej książek tego autora

post image

Gałgankowy pajacyk z kwiaciarni „Florian i Róża” marzy o tym, by – tak jak innymi zabawkami – bawiły się nim dzieci. Te jednak pojawiają się w kwiaciarni rzadko, w dodatku nie ma już pani Róży, a pan Florian jest przygnębiony i nawet zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie poprawiają mu humoru. Gdy nadarza się okazja, … Czytaj dalej „Szczęściarz – audiobook”

post image

Gałgankowy pajacyk z kwiaciarni „Florian i Róża” marzy o tym, by – tak jak innymi zabawkami – bawiły się nim dzieci. Te jednak pojawiają się w kwiaciarni rzadko, w dodatku nie ma już pani Róży, a pan Florian jest przygnębiony i nawet zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie poprawiają mu humoru. Gdy nadarza się okazja, … Czytaj dalej „Szczęściarz”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga