0
post image
Magdalena Kiermaszek

Magdalena Kiermaszek, ur. 1988 w Bytomiu – z wykształcenia psycholog i polonista. Przez krótki czas pracowała w szkole jako nauczyciel języka polskiego, później zaczęła prowadzić zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych w przedszkolu integracyjnym. Obecnie jest pełnoetatową mamą Szymka, Emilki i małej Julki. Zdobyła wyróżnienia w kilku konkursach literackich. Zadebiutowała książką dla dzieci „Jukato”. Lubi śpiewać i chodzić po górach.

Od kiedy pamiętam, pisałam pamiętniki, wiersze, opowiadania. Dzięki pracy w przedszkolu, ale też podczas zabaw z moimi dziećmi na własne oczy przekonałam się, jak bardzo baśnioterapia pomaga najmłodszym w pokonywaniu ich codziennych trudności, rozwija wrażliwość i wyobraźnię.

Więcej książek tego autora

post image

Miko żyje spokojnie w środku wielkiego lasu razem z rodzicami, nieświadomy przepowiedni, że kiedyś bez użycia siły pokona największego wroga. Pewnego dnia, szukając pod łóżkiem drewnianej jaszczurki, znajduje nieznaną świetlistą substancję, która oznajmia, że wyszła z jego głowy i będzie tym, czym on zechce. W ten sposób Miko materializuje smoka Błyskina, z którym spędza teraz … Czytaj dalej „Miko, smok i dziewczynka”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga