0
post image
Katarzyna Sobczak

Chociaż jej własne dzieciństwo to zamierzchłe czasy, nadal zastanawia się kim będzie jak dorośnie, a jednocześnie ma nadzieję, że nigdy to nie nastąpi, bo w byciu dzieckiem bez względu na metrykę widzi źródło życiowej energii, radości i odwagi. W życiu zawodowym bawi się słowami, a po nim zajmuje się tak „niedorosłym i niepraktycznym” zajęciem jak wymyślanie historii ku własnej, choć ma nadzieję, że nie tylko, uciesze!

 

Więcej książek tego autora

post image

Historia Alicji, która podczas szalejącej za oknem wichury zostaje nagle całkiem sama w zupełnej ciemności. W domu pojawia się jednak dziwny gość – Ptak Elek, czarny jak noc za oknem, odziany w krótkie spodenki w paski i gadający wierszem. Ptaszysko stawia przed Alicją trudne zadania. Czasem brzmią one zawile jak łamigłówki i samo ich rozszyfrowanie … Czytaj dalej „Strasznie fajna wichura (lekko uszkodzona okładka)”

post image

Historia Alicji, która podczas szalejącej za oknem wichury zostaje nagle całkiem sama w zupełnej ciemności. W domu pojawia się jednak dziwny gość – Ptak Elek, czarny jak noc za oknem, odziany w krótkie spodenki w paski i gadający wierszem. Ptaszysko stawia przed Alicją trudne zadania. Czasem brzmią one zawile jak łamigłówki i samo ich rozszyfrowanie … Czytaj dalej „Strasznie fajna wichura”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga