0
post image
Iwonna Buczkowska
Umysł ma ścisły – ukończyła  Politechnikę Warszawską.
Serce liryczne – wszakże pisze wiersze.
Pióro lekkie – o czym  można się przekonać czytając jej utwory.
Debiutowała w 2000 roku tomikiem „Moje wierszy pisanie”.
Pisze wiersze, teksty piosenek, opowiadania, scenariusze, bajki sceniczne, musicale.
Lirycznie i satyrycznie, równie chętnie dla dorosłych jak i dla dzieci.
Jest laureatką wielu konkursów literackich (poezja, proza, dramat), wokalnych (piosenka autorska) i recytatorskich (utwory własne).

 

Więcej książek tego autora

post image

Jacek przeprowadza się do nowego pokoju. To okazja do tego by zrobić porządki wśród zabawek i książek – jedne spakować do pudeł by w przyszłości służyły młodszemu rodzeństwu, inne, zniszczone, wyrzucić na śmietnik. Pluszowy Zajączek z niepokojem przygląda się tym porządkom. Jakie miejsce przewidział dla niego Jacek? Czy z ukochanych zabawek naprawdę się wyrasta? A … Czytaj dalej „Nowe przygody Pluszowego Zajączka (lekko uszkodzona okładka)”

post image

Lucek i babcia Marysia tworzą parę najlepszych przyjaciół. Ona wyprowadza go na spacer, on ogląda z nią teleturnieje w telewizji. Często chodzą do parku, gdzie Lucek chętnie bawi się ze szczeniakiem Budyniem. Może się wtedy wybiegać za wszystkie czasy, bo z babcią musi chodzić niezbyt szybko. Sam zresztą też już nie jest taki młody. Pewnego … Czytaj dalej „Lucek”

post image

Jacek przeprowadza się do nowego pokoju. To okazja do tego by zrobić porządki wśród zabawek i książek – jedne spakować do pudeł by w przyszłości służyły młodszemu rodzeństwu, inne, zniszczone, wyrzucić na śmietnik. Pluszowy Zajączek z niepokojem przygląda się tym porządkom. Jakie miejsce przewidział dla niego Jacek? Czy z ukochanych zabawek naprawdę się wyrasta? A … Czytaj dalej „Nowe przygody Pluszowego Zajączka”

post image

Zbliżają się Święta,  Jacek sadza na biurku swojego ukochanego Pluszowego Zajączka i pisze list do  Mikołaja. Rysuje pięknego zajączka, a pod spodem prosi, aby Mikołaj przyniósł taki właśnie prezent jego siostrzyczce Gabrysi. Pluszowy Zajączek nie umie czytać, myśli więc, że Jacek chce go zamienić na nową maskotkę i zrozpaczony zabiera list spod poduszki. Rozumie jednak … Czytaj dalej „Pluszowy Zajączek”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga