0
post image
Anna Włodarkiewicz

Anna Włodarkiewicz z wykształcenia jest italianistką, z powołania redaktorką książek dla dzieci i młodzieży. Jej pasje to literatura, taniec oraz zdrowa kuchnia. Mieszkała we Włoszech i w Hiszpanii, ale szczęście i spełnienie znalazła w Polsce. Młodym czytelnikom i ich rodzicom znana jest z bestsellerowej serii książek o Toli.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z autorką przygotowanego z okazji wydania książki “Świąteczny kalendarz Gabrysi” przez redakcję portalu Granice.pl:

Rozmowa daje radę w każdej sytuacji.

Więcej książek tego autora

post image

Gabrysia jest pogodną, dobrze zorganizowaną dziewczynką, która lubi robótki ręczne i celebrowanie rodzinnych uroczystości. Ostatnio ma jednak wrażenie, że życie dostarcza jej więcej smutku niż radości. Mama źle znosi ciążę, tata pracuje jak szalony robot, a na dodatek szkolna przyjaźń okazuje się jednym wielkim rozczarowaniem. Cała nadzieja w grudniu i świętach, które przecież zawsze były … Czytaj dalej „Świąteczny kalendarz Gabrysi (lekko uszkodzona okładka)”

post image

Gabrysia jest pogodną, dobrze zorganizowaną dziewczynką, która lubi robótki ręczne i celebrowanie rodzinnych uroczystości. Ostatnio ma jednak wrażenie, że życie dostarcza jej więcej smutku niż radości. Mama źle znosi ciążę, tata pracuje jak szalony robot, a na dodatek szkolna przyjaźń okazuje się jednym wielkim rozczarowaniem. Cała nadzieja w grudniu i świętach, które przecież zawsze były … Czytaj dalej „Świąteczny kalendarz Gabrysi – audiobook”

post image

Gabrysia jest pogodną, dobrze zorganizowaną dziewczynką, która lubi robótki ręczne i celebrowanie rodzinnych uroczystości. Ostatnio ma jednak wrażenie, że życie dostarcza jej więcej smutku niż radości. Mama źle znosi ciążę, tata pracuje jak szalony robot, a na dodatek szkolna przyjaźń okazuje się jednym wielkim rozczarowaniem. Cała nadzieja w grudniu i świętach, które przecież zawsze były … Czytaj dalej „Świąteczny kalendarz Gabrysi”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga