0
post image
Anna Kleiber

Anna Kleiber (1974 r.) – pochodzi z Dolnego Śląska, mieszka w Luboniu. Doktor nauk rolniczych w zakresie ogrodnictwa, pracuje w Bibliotece Raczyńskich. Autorka prac naukowych i popularnonaukowych z ogrodnictwa oraz bibliologii a także opowiadań z których kilka zostało nagrodzonych w konkursach literackich. Jej pierwsza powieść to „Głupia baba” wydana nakładem wydawnictwa Red.media. Oczywiście lubi czytać. Joannę Chmielewską ceni za szalone pomysły, a Stephana Kinga za mistrzowskie wykonanie.

Więcej książek tego autora

post image

Wanda, dziennikarka lokalnego pisma kulturalnego, otrzymała od szefa zadanie zdobycia wywiadu z równie poczytnym co tajemniczym pisarzem Ignacym Knychałką, który podczas Warszawskich Targów Książki ma pokazać światu swoją twarz. Mimo zapowiedzi pisarz jednak nie zjawia się na stoisku. Zdeterminowana Wanda postanawia śledzić siedzibę wydawcy, licząc, że uda jej się spotkać tajemniczego literata. Zależy jej na … Czytaj dalej „Półtora trupa na głowę”

post image

Gdy ma się czterdziestkę na karku, a za sobą nieudane małżeństwo, pora na urlop od dotychczasowego życia. Tak decyduje Ewa, a w tym życiowym oddechu towarzyszyć ma jej dawna koleżanka Kamila, obecnie mieszkająca w Barcelonie. Zanim jednak kobiety wyruszą w podróż dookoła świata, muszą załatwić sprawy spadkowe w małej wiosce, w której w dziecięcych  latach spędzały wakacje. Przyjazd w to … Czytaj dalej „Sabat Czterdziestek”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga