0
post image
Agnieszka Suchowierska

Agnieszka Suchowierska – autorka cenionych książek dla dzieci (Mat i świat – Książka Roku 2015  Polskiej Sekcji IBBY, Ada Judytka i zaginiony tałes – wyróżnienie w Konkursie im. Kornela Makuszyńskiego) oraz książek do nauki języka polskiego, a także współautorka podręczników do języka polskiego i baśni dla dorosłych.

“Bojtek, Edelinka i Frankiszek to bohaterowie książki “Płezent”. Postaci te posługują się językiem zbliżonym do naszego, ale nie do końca… Jakie może to nieść konsekwencje? Czy da się tak porozumiewać?

Da się porozumieć nawet po chińsku, po ciemku i z buzią pełną makaronu ryżowego. Półtora miliarda Chińczyków to potrafi.”

Wywiad z Agnieszką Suchowierską

 

 

 

Więcej książek tego autora

post image

Trójka rodzeństwa z planety Tiemia niespodziewanie otrzymuje prezent z Ziemi. Radość szybko zmienia się w rozczarowanie, bo młodzi Tiemianie nie wiedzą, czym jest otrzymany przedmiot i co można z nim zrobić. I pewnie zamknęliby go na zawsze w szufladzie, gdyby nie koleżanka z Ziemi, dzięki której dowiadują się, że w tym prezencie kryje się ich … Czytaj dalej „Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz (lekko uszkodzona okładka)”

post image

Trójka rodzeństwa z planety Tiemia niespodziewanie otrzymuje prezent z Ziemi. Radość szybko zmienia się w rozczarowanie, bo młodzi Tiemianie nie wiedzą, czym jest otrzymany przedmiot i co można z nim zrobić. I pewnie zamknęliby go na zawsze w szufladzie, gdyby nie koleżanka z Ziemi, dzięki której dowiadują się, że w tym prezencie kryje się ich … Czytaj dalej „Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz”

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga