0

Magda Podbylska

Magdalena Podbylska – autorka przygodowo-historycznej powieści „A u nas powstanie”, a także serii detektywistycznej, w ramach której ukazały się „Tajemnice Świstakowej Polany”, „Tajemnice Zatoki Delfinów” i „Tajemnice Końskiej Zagrody”, przygodowej powieści dla najmłodszych “Wiewiórek i Bóbr” oraz książki dla młodszych nastolatków “Łapy i ogony”. Każda z tych książek to świetny pretekst, by wciągnąć młodych czytelników w literacką zabawę.

Spotkanie związane z tematyką Powstania Wielkopolskiego poszerza szkolną wiedzę, ale przede wszystkim pokazuje uczniom, że historia każdej rodziny warta jest tego, by o niej rozmawiać, a wszystkie ważne wydarzenia historyczne związane są z radościami i smutkami zwykłych ludzi  – naszych przodków.

Warsztaty detektywistyczne to nauka dedukcji, ale też rewelacyjny sposób, by uruchomić wszystkie zmysły i dać się ponieść fantazji, „sięgając tam, gdzie wzrok nie sięga”.

A co z przyrodą, która króluje w książkach Autorki dla najmłodszych Czytelników? Śledztwo w leśnej scenerii – dlaczego nie?  To dobry sposób, by wprowadzić najmłodsze dzieci w tajniki wiedzy o zwierzętach.

Każde spotkanie to inne warsztaty, bo wyobraźnia pisarki nie zna granic.

Wydawnictwo "bis" Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga