!-- Meta Pixel Code -->
Już wkrótce spotkamy się na Warszawskich Targach Książki 2026.
Zapraszamy na stoisko 15/C, gdzie będzie można zdobyć autografy autorów, porozmawiać o książkach i poznać nasze nowości wydawnicze ✨
Zapraszamy również na spotkania autorskie przy naszym stoisku:
Sobota, 30.05.2026
📍 Stoisko Wydawnictwa BIS – 15/C
11:00–12:00 | Marta Rydz-Domańska
Autorka i ilustratorka podpisuje książki:
„Kocioł. Pierwszy astroMIAUta” oraz „Kocioł. Nowa misja astroMIAUty”
12:00–13:00 | Patrycja Murasicka
Podpisuje książkę:
„Dobranocki. Na łące.”
13:00–14:00 | Emilia Kiereś
Podpisuje książki:
„Cacko”, „Szkatułka. Muzyka spoza czasu” oraz „Lapis”
14:00–15:00 | Agnieszka Elbanowska
Podpisuje książkę:
„Raz, dwa psy cztery”
15:00–16:00 | Anna Bichalska
Podpisuje książki:
„Czy Nika znika?”, „Minka i jej kocie przygody” oraz serię książek o Adelce, w tym nowość:
„Dobrze, że jesteś sobą Adelko!”
Do zobaczenia na targach! 📖
Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. Nie przegap okazji!