!-- Meta Pixel Code -->
0

Spotkajmy się na Warszawskich Targach Książki 2026 – 28-31.05.2026 – (Stadion Narodowy)

Już wkrótce spotkamy się na Warszawskich Targach Książki 2026.
Zapraszamy na stoisko 15/C, gdzie będzie można zdobyć autografy autorów, porozmawiać o książkach i poznać nasze nowości wydawnicze ✨

Zapraszamy również na spotkania autorskie przy naszym stoisku:

Sobota, 30.05.2026

📍 Stoisko Wydawnictwa BIS – 15/C

11:00–12:00 | Marta Rydz-Domańska
Autorka i ilustratorka podpisuje książki:
„Kocioł. Pierwszy astroMIAUta” oraz „Kocioł. Nowa misja astroMIAUty”

12:00–13:00 | Patrycja Murasicka
Podpisuje książkę:
„Dobranocki. Na łące.”

13:00–14:00 | Emilia Kiereś
Podpisuje książki:
„Cacko”, „Szkatułka. Muzyka spoza czasu” oraz „Lapis”

14:00–15:00 | Agnieszka Elbanowska
Podpisuje książkę:
„Raz, dwa psy cztery”

15:00–16:00 | Anna Bichalska
Podpisuje książki:
„Czy Nika znika?”, „Minka i jej kocie przygody” oraz serię książek o Adelce, w tym nowość:
„Dobrze, że jesteś sobą Adelko!”

Do zobaczenia na targach! 📖

Wydawnictwo BIS Sp. z o.o.
ul. Lędzka 44a
01-446 Warszawa

22 8371084
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2018 Wydawnictwo "bis" | Polityka prywatności
Realizacja: Bazinga
Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Tu Twój koszyk 🛒 Wciąż na Ciebie czekam! 🥲

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. Nie przegap okazji!