Regulamin

Witamy w księgarni wysyłkowej Wydawnictwa BIS. Oto kilka informacji dla Państwa: Oferta dotyczy wysyłki na terenie Polski. Przy zamówieniach o wartości powyżej 60 zł pokrywamy koszty wysyłki i pobrania. Dostawcą książek jest firma kurierska "Fedex". Przesyłki są dostarczane w godzinach 9 - 17. Przy zamówieniach powyżej 180 zł udzielamy rabatu 10%, powyżej 300 zł - 15%, a powyżej 450 zł - 20%.

Przy zamówieniach do 60 zł - koszt wysyłki i pobrania za paczkę wynosi 10 zł.

Bardzo prosimy o podawanie kontaktowego numeru telefonu - to bardzo ułatwia dostarczenie przesyłki!

Termin dostawy:
Zamówienia realizowane są w ciągu 3-5 dni roboczych od otrzymania zamówienia. W sytuacji kiedy książki zabraknie w naszym magazynie czas realizacji zamówienia ulega przedłużeniu. W takich przypadkach każdorazowo informujemy klienta o przybliżonym terminie realizacji zamówienia.

Jeżeli kurier nie zastanie nikogo w domu, zostawi w skrzynce awizo, z którym należy zgłosić się do wyszczególnionej jednostki firmy kurierskiej Fedex (informacje o firmie i oddziałach można znaleźć pod adresem www.fedex.com/pl ) i odebrać przesyłkę lub umówić się na dostawę.

Sposób zapłaty:
Za książki zapłacisz przy odbiorze kurierowi lub przelewem na nasze konto bankowe (opcje dostępne przy składaniu zamówienia przez internet). Przy tej formie płatności książki wysyłamy PO OTRZYMANIU PRZELEWU.
Prosimy o wpisywanie w opisie przelewu numeru zamówienia oraz imienia i nazwiska osoby zamawiającej. 

Numer konta: 

78 1240 6292 1111 0000 5017 5064

Zwroty i reklamacje

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może odstąpić od umowy zakupu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W takim przypadku zwrotowi podlega nie tylko równowartość ceny produktu, ale cała wpłacona przez Kupującego kwota, łącznie z kosztami dostawy. Warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie towaru na koszt Klienta na adres siedziby Właściciela sklepu, z dokumentem sprzedaży , pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawierającym numer konta, na które należy zwrócić zapłatę.

 

W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem należy poinformować Wydawnictwo, wysyłając wiadomość e-mail na adres  ksiegarnia@wydawnictwobis.com.pl lub telefonicznie 22 8772705 w. 101.


Wydawnictwo rozpatrzy reklamację w terminie 5 dni roboczych od momentu złożenia reklamacji Jeśli rozpatrzenie reklamacji będzie wymagało,  wyjaśnienia z firmą przewozową termin rozpatrzenia zażalenia może wydłużyć się do 14 dni roboczych. 

Dostawa lub wymiana na nowy towaru jest dokonywana na koszt wydawnictwa. Reklamacja odbyć się może poprzez wymianę lub zwrot należności na konto wskazane przez zamawiającego.


Faktura VAT:
Jeżeli potrzebujecie Państwo faktury VAT prosimy o zaznaczenie tego faktu na zamówieniu. Jeśli przesyłka ma być wysłana na inny adres niż podany na fakturze, prosimy o wypełnienie odpowiednich pól w formularzu zamówienia.

Informujemy, że instytucje (szkoły biblioteki, itp.) mogą zamawiać książki z odroczonym terminem płatności. Proszę złożyć zamówienie z opcją płatności: przelew i napisać do nas krótkiego maila: "prosimy o termin płatności... dni, do zamówienia nr ...." na adres ksiegarnia@wydawnictwobis.com.pl

Ochrona danych osobowych: 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych dane osobowe naszych klientów zostają wprowadzone do bazy danych  Wydawnictwa "BIS". Baza nie będzie udostępniana innym podmiotom. Każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

Wysyłka za granicę:
W przypadku wysyłki za granicę, do cen książek doliczamy koszty wysyłki, zależne od aktualnego cennika Poczty Polskiej. Książki wysyłamy po otrzymaniu przelewu na nasze konto.