Cena:  cena detaliczna brutto 36.90 12.00

nakład wyczerpany
Niepokorna narzeczona
Tytuł oryginału: The Untamed Bride

Pierwsza z czterech części cyklu Czarnej KobryAutor: Stephanie Laurens  

ISBN 978-83-7551-196-3
format: 12,3 x 19,5 cm
stron 408
wydanie 1
przeklad: Magdalena Sikorska
oprawa: miękka
data wydania 2011-06-08


Realizując niebezpieczną misję, której celem jest pokonanie przywódcy siejącego postrach w Indiach kultu Czarnej Kobry, pułkownik Derek Delborough, zwany Delem, po latach żołnierskiej tułaczki wraca do Anglii. Niespodziewanie dowiaduje się, że ciotki obarczyły go opieką nad panną Delią Duncannon. Wbrew oczekiwaniom Dela jego podopieczna okazuje się nie uległą, lecz energiczną kobietą, która ani myśli podporządkować się jego rozkazom lub kryć za plecami w obliczu zagrożenia.

Droga Czytelniczko,
Z radością przedstawiam Ci pierwszą część mojego nowego, ekscytującego projektu, tetralogii Czarnej Kobry. Pomysł wziął się z rozważań nad tym, jak się potoczyły losy kawalerzystów, którzy walczyli wraz z Cynsterami pod Waterloo. Odpowiedź brzmi:
Pięciu z nich udało się do Indii, by tam służyć w armii Kompanii Wschodnioindyjskiej pod bezpośrednim dowództwem gubernatora generalnego Indii, który w 1822 zleca im misję: mają zrobić wszystko, co konieczne, żeby postawić przed obliczem sprawiedliwości okrutnego nikczemnika, Czarną Kobrę.
Jeden z przyjaciół oddaje życie, żeby zabezpieczyć istotny dowód. Pozostali czterej przysięgają go pomścić, dostarczając ów dowód do Anglii, do rąk Royce’a Variseya, obecnie księcia Wolverstone, jedynego człowieka o pozycji na tyle silnej, by pokonać Czarną Kobrę.
Nie sądziłaś chyba, droga Czytelniczko, że nie usłyszysz więcej o Roysie, członkach Klubu Niezdobytych oraz ich małżonkach? No i, oczywiście, nasi czterej najnowsi bohaterowie zwrócą się także o pomoc do swych dawnych towarzyszy broni, Cynsterów. Efekt to cztery pełne akcji przygodowe opowieści, w których przemierzymy świat od Bombaju po Norfolk, pełne niebezpieczeństw, namiętności i intryg, wprowadzające grupę ciekawych, świeżych postaci na scenę zaludnioną już wieloma innymi, tak dobrze Ci znanymi.
Preludium rozgrywa się w Indiach. Potem nasi czterej bohaterowie rozdzielają się i różnymi trasami ruszają z powrotem do Anglii, do Royce’a; jeden wiezie oryginalny dowód, trzej pozostali jego kopie, służące za wabiki. Każdy tom cyklu opowiada historię jednej podróży – a także miłości, jaką każdy z naszych bohaterów odnajdzie po drodze.
Bohaterowie powinni dotrzeć kolejno do Anglii w okolicach Bożego Narodzenia 1822 roku. Zachęcam Cię do odbycia wraz z nimi tych obfitujących w niebezpieczeństwa i przyjemności podróży, których zwieńczeniem będzie cudowne wspólne Boże Narodzenie. Nie chciałabyś tego przeoczyć!
Zapraszam. Preludium zabierze Cię do Indii 1822 roku, a później możesz usiąść wygodnie i podróżować wraz z pułkownikiem Derekiem Delboroughem przez karty Niepokornej narzeczonej.
Miłej lektury!
Stephanie Laurens

Napisali o książce

http://agnesscorpio.blogspot.com/2012/09/stephanie-laurens-niepokorna-narzeczona.html

http://wswiecieksiazek.blogspot.com/2011/09/129-stephanie-laurens-niepokorna.html 

http://kobiecerecenzje365.blogspot.com/2016/12/niepokorna-narzeczona-stephanie-laurens.htmlŚrednia ocena czytelników:

Opinie o produkcie(1)
Fragment
Klienci którzy kupowali ten produkt kupili rownież:


Joga dla zapracowanych

Pendragon (oprawa twarda)

Oświadczyny (oprawa twarda)

« powrót do spisu