Cena:   18.00

nakład wyczerpany
...tym razem limeryki


Autor: Franciszek Klimek  

ISBN 978-83-925356-4-5
format: 13 x 21 cm
stron 80
wydanie 1
oprawa: miękka
data wydania OKTOPUS Kraków 2008


Limeryki ze świata, z prowincji i z pogranicza... Błyskotliwe, figlarne, absurdalne, czasami mocno frywolne ... i oczywiście pełne dowcipu. Zebrane i starannie wydane w kolorowej, bogato ilustrowanej książeczce. Idealne na prezent lub do użytku własnego - świetna zabawa gwarantowana!

o książce powiedzieli:

"Układanie limeryków ma w sobie coś z choroby zakaźnej. Objawy są jednoznaczne: cierpiący na nią jeżdżą po świecie i zamiast podziwiać piękno przyrody i architektury, wpatrują się w tablice z nazwami miejscowości, mamrocząc coś pod nosem, chichocząc i notując pięciowersowe, niekoniecznie przyzwoite wierszyki. Jak im się uzbiera stosowna ilość - publikują, bezwstydnie zarażająć rzesze czytelników, którzy najpierw chichoczą z limeryków cudzych, a wkrótce zaczynają tworzyć własne... Limeryki Franciszka Jana Klimka mają charakter wysoce zaraźliwy. Uważam, że powinien się nimi poważnie zainteresować Sanepid. Oraz reszta ludzkości".

Michał Rusinek

Pan Franciszek Klimek swoim talentem dopieścił Pana Kota, pisząc o nim puszyste i mruczące wiersze. A teraz kochani trzymacie w ręku pełne dowcipu limeryki. Nauczcie się ich na pamięć, żeby olśnić i rozśmieszyć przy stole swoich ziomków. Ja te wierszyki wywlokę z przyjemnością na estradę i scenę.

Krystyna Sienkiewicz

Średnia ocena czytelników:

Opinie o produkcie(0)
Fragment
Klienci którzy kupowali ten produkt kupili rownież:


Historia filozofii w sentencjach

Złote myśli dla biednych i bogatych

Magia, która pomaga żyć

« powrót do spisu